bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 2 marca 2021
  • wyświetleń: 4868

[WIDEO] W Bielsku-Białej grasuje zuchwały złodziej paliwa - przestroga!

Na naszą skrzynkę trafił film wraz z przestrogą dla wszystkich kierowców. Otrzymaliśmy w ostatnim czasie kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży paliwa.Autor filmu: nadesłane przez czytelnika / Paweł

Niezidentyfikowana osoba lub osoby pod osłoną nocy spuszczają paliwo z baku. Podczas jednej z takich kradzieży, do której doszło przy ul. Czerwonej w Bielsku-Białej, sprawca nagrał się na monitoringu.

Niestety na dzień dzisiejszy zamaskowana twarz człowieka przemierzającego nocą ulice nie budzi niczyich podejrzeń. Większy problem jest gdy ktoś nie zakrywa ust i nosa, więc wizerunek złodzieja jest niewidoczny. Na nagraniu widać sprzęt, którego sprawca używa do dokonywania kradzieży.

W Bielsku-Białej grasuje zuchwały złodziej paliwa - przestroga


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.