bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 11 marca 2021
  • 12 marca 2021
  • wyświetleń: 4188

[WIDEO] Klasyka na skrzyżowaniu koło Galerii Koniczynka

18 września 2020 roku na ulicy Warszawskiej w rejonie Galerii Koniczynka została zmieniona organizacja ruchu. Liczne wzmianki w sieci i działania prewencyjne policji sprawiły, że zdecydowana większość kierowców nauczyła się jeździć poprawnie. Niestety ciągle są przypadki jazdy na pamięć lub bezmyślnej jazdy według tego jak się akurat podoba kierowcy. Przypominamy, że wyjeżdżając od strony Castoramy / KFC na ulicę Warszawską w stronę centrum miasta, należy skręcać w lewo tylko z lewego pasa (przez 18 września 2020 roku ten manewr był możliwy z obu pasów.Autor filmu: Krzysiek

Klasyka na skrzyżowaniu koło Galerii Koniczynka


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.