bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 5 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 11686

[FOTO, WIDEO] Kraksa z udziałem karetki pogotowia ratunkowego

Do zdarzenia doszło w świąteczny poniedziałek, 5 kwietnia kilkanaście minut przed godziną 20.00 na skrzyżowaniu Bystrzańskiej z Willową w Bielsku-Białej. Doszło tam do zderzenia karetki pogotowia ratunkowego z samochodem osobowym. Wszystko wyglądało bardzo groźnie.Autor filmu: Michał

Ambulans poruszał się alarmowo w stronę Szczyrku i przejeżdżał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. Samochód osobowy marki Honda wyjeżdżał z ulicy Willowej na zielonym świetle. Doszło do czołowo bocznego zderzenia. Na miejsce skierowano dodatkowy zespół ratownictwa medycznego i pozostałe służby ratunkowe. Na szczęście w tym zdarzeniu ucierpiał tylko sprzęt, który można naprawić lub wymienić. Załoga karetki i jak i pozostali uczestnicy nie odnieśli żadnych poważniejszych obrażeń.

Jak informuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej, policjanci ukarali mandatem kierowcę ambulansu. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

[FOTO, WIDEO] Kraksa z udziałem karetki pogotowia ratunkowego · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.