bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 10 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 16723

[FOTO, WIDEO] Potrącenie dwóch 14-letnich dziewczynek. Sprawca bez prawka i "po kielichu"!

Do zdarzenia doszło w sobotę, 10 kwietnia na ul. Breńskiej w Górkach Wielkich (pow. cieszyński). Samochód osobowy potrącił dwie nastolatki, które poruszały się chodnikiem.Autor filmu: nadesłane przez czytelnika / anonimowo

40-letni kierowca Nissana nie zachował należytej ostrożności i nie zauważył, że pojazd przed nim zwolnił. Próbując ominąć przeszkodę zjechał na chodnik, gdzie potrącił dwie 14-letnie dziewczynki prawidłowo idące chodnikiem. Doszło także do kolizji z Fordem, którego próbował ominąć kierowca Nissana.

Dzieci szczęśliwie nie odniosły żadnych poważnych obrażeń i po badaniach w szpitalu zostały zwolnione do domu. Sprawca zdarzenia to alkoholowy recydywista. W chwili potrącenia dwóch dziewcznek był pod wpływem alkoholu. Nie posiadał prawa jazdy, które wcześniej zostały mu zabrane za jazdę "po pijaku".

Na naszą skrzynkę trafiły dziś dwa nagrania, na których widać moment zdarzenia. Policjanci ze Skoczowa prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

[FOTO, WIDEO] Potrącenie dwóch 14-letnich dziewczynek
fot. nadesłane przez czytelnika / Artur


[FOTO, WIDEO] Potrącenie dwóch 14-letnich dziewczynek
fot. nadesłane przez czytelnika / Artur


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.