bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 14 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 18545

[WIDEO] Najszybsze kombi na świecie z szeryfem za sterami

W serwisie YouTube (kanał Bandyta z kamerką) ukazało się nagranie z Bielska-Białej. Sytuacja miała miejsce na S-52 przed dojazdem do węzła "Komorowice" od strony Cieszyna.Autor filmu: kanał YT: Bandyta z kamerką

Można się domyślić, ża autor nagrania podczas wyprzedzania czerwonego auta dostawczego, prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo na kierowcy Audi RS6, który później postanowił ukarać "niesfornego" kierowcę, zajeżdżając mu drogę i gwałtownie hamując. Tego typu manewry bardzo często kończą się kolizją, zwłaszcza jeśli pojazd agresora jest wyposażony jeden z najskuteczniejszych systemów hamulcowych dostępnych na rynku (koszt przednich i tylnych tarcz wraz z klockami hamulcowym to ok. 100 tys. złotych).

Aktualizacja 15:00 - Po publikacji skontaktował się z nami kierowca Audi, który wyjaśnia, że autor nagrania wymusił na nim pierwszeństwo. Następnie złośliwie zahamował w trakcie manewru wyprzedzania i pokazywał złośliwe gesty. Sprawa została wyjaśniona z autem nagrania, który okazał się być obcokrajowcem.

Najszybsze kombi na świecie z szeryfem za sterami


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.