bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 14 maja 2021
  • wyświetleń: 8396

[WIDEO] Moc przerosła umiejętności

Do zdarzenia doszło w czwartek, 13 maja około godziny 22.00 na ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. Kierowca Audi A5 wpadł w poślizg i uderzył w sygnalizator, powodując jego uszkodzenie. Jak na nocnego jeźdźca przystało, po chwili odjechał z miejsca zdarzenia nie biorąc odpowiedzialności za uszkodzenie sygnalizacji. Śpieszył się tak bardzo, że nawet nie zauważył tego, że zgubił przednią tablicę rejestracyjną. Postępowanie w sprawie kolizji i ucieczki z miejsca zdarzenia prowadzi Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej.Autor filmu: Marek

Moc przerosła umiejętności


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.