bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 21 maja 2021
  • wyświetleń: 45590

[FOTO] Wypadek z udziałem karetki. Cztery osoby ranne. W akcji śmigłowiec LPR!

W piątek, 21 maja około godziny 15.15 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu Partyzantów z Bora Komorowskiego i Andersa doszło do wypadku drogowego z udziałem karetki pogotowia ratunkowego i samochodu osobowego. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe w tym. m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 6). Ranne zostały cztery osoby, w tym jedna ciężko.Autor filmu: Bielskie Drogi

Wstępnie wiadomo, że karetka na sygnałach jechała al. Andersa w stronę osiedla Złote Łany. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia z Volkswagenem Golfem, który poruszał się ul. Partyzantów w stronę centrum miasta. Na chwilę obecną nie wiadomo kto zawinił.

Karetka typu "S" jechała bez pacjenta do wezwania. W skład zespołu wchodził kierowca, ratownik i lekarz. Volkswagenem podróżowała młoda kobieta. Obrażenia ciała odnieśli wszyscy uczestnicy wypadku. Najpoważniejsze obrażenia odniosła kierująca samochodem osobowym. Kobieta była reanimowana. Na pomoc wezwano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Krakowa (Ratownik 6).

Akcja ratownicza okazała się skuteczna. Kobieta odzyskała funkcje życiowe. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitali (dwie osoby do Szpitala w Żywcu i dwie osoby do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej). Niewykluczone, że ciężko ranna kobieta trafi do innej placówki medycznej drogą powietrzną.

W obrębie skrzyżowania przez kilka godzin trwały czynności dochodzeniowo-śledcze policji. W całej okolicy występowały bardzo duże utrudnienia w ruchu, które trwały do godziny 19.00.

Wypadek z udziałem karetki · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.