bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 25 maja 2021
  • wyświetleń: 8796

[WIDEO] Kolizja i bezczelna ucieczka z miejsca zdarzenia

Do kolizji doszło we wtorek, 25 maja około godziny 10.30 na parkingu przy ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Młoda kobieta kierująca Audi podczas parkowania uszkodziła zaparkowaną Skodę. Kobieta bez żadnych skrupułów odjechała zaparkować w inne miejsce.Autor filmu: Marek

Świadek zdarzenia przesłał do nas nagranie, na którym widać moment kolizji i numery rejestracyjne obu pojazdów. Jeśli właściciel(ka) Skody zgłosi się do nas, to chętnie udostępnimy jej oryginał pliku na potrzeby uzyskania odszkodowania z tytułu polisy OC. Nie każdy jednak śledzi Bielskie Drogi. Jeśli nie będzie kontaktu, to sami w najbliższych dniach przekażemy oryginał nagrania policji, która powinna zająć się tą sprawą.

Kolizja i bezczelna ucieczka z miejsca zdarzenia


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.