bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 26 maja 2021
  • wyświetleń: 6194

[WIDEO] Niebezpieczna sytuacja na notorycznie zakorkowanym zjeździe z S-52 do Jasienicy

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce na S-52 w Jasienicy, gdzie w godzinach popołudniowego szczytu niemal codziennie tworzy się spory korek. Większość kierowców ustawia się na pasie awaryjnym, choć nie jest to zgodne z przepisami, bowiem nie do tego służb pas awaryjny. Kierowcy przyjezdni, którzy chcą zjechać na ul. Strumieńską często są zaskoczeni sytuacją i dochodzi do takich właśnie sytuacji jak na filmie. Zatrzymanie się na drodze ekspresowej jest skrajnie niebezpiecznie. Autor nagrania wpuścił kierującą Renault przed siebie. Szczęśliwie nie doszło do tragedii.Autor filmu: Grzesiek

Niebezpieczna sytuacja na notorycznie zakorkowanym zjeździe z S-52 do Jasienicy


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.