bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 15 czerwca 2021
  • wyświetleń: 8750

[WIDEO] Jak kierowcy radzą sobie ze zmianą organizacji ruchu na ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej?

Od 14 czerwca obowiązuje nowa organizacja ruchu na ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej. Mowa tu konkretnie o rondzie im. Czesława Niemena (skrzyżowanie Cieszyńskiej z Szarotki i Stawową). Pisaliśmy o tym szczegółowo w niedzielę wieczorem.Autor filmu: Tomek

Jak kierowcy radzą sobie z nowym układem skrzyżowania? Nie radzą sobie. Idealnie obrazuje to ten film, który trafił dziś na naszą skrzynkę. Ze względu na bardzo dużą ilość danych, został on mocno ocenzurowany, jednak doskonale widać, że część kierowców jedzie przez skrzyżowanie pod prąd. Takie sytuacje możemy tam teraz oglądać cały czas.

Problem jest w kierowcach czy oznakowaniu? Jednoznacznie trudno odpowiedzieć na to pytanie.

Jak kierowcy radzą sobie ze zmianą organizacji ruchu na ul


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.