bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 17 czerwca 2021
  • wyświetleń: 25283

[WIDEO] Dachowanie pick-upa na S-1 w Łodygowicach. Kierowca wyszedł z tego cało!

W czwartek, 17 czerwca około godziny 19.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na S-1 między Pietrzykowicami i Łodygowicami. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Zdarzenie miało miejsce kilkaset metrów przed zjazdem do Łodygowic i Kalnej, na pasie w stronę Bielska-Białej. Na naszą skrzynkę trafił film nagrany przez świadka.Autor filmu: Tomek

"Jechałem na granie i byłem jednym z pierwszych na miejscu. Sprawnie pomogliśmy pozbierać klamoty z drogi, zadzwoniłem po służby. Pani w czarnych włosach pięknie się zaopiekowała poszkodowanym. Udrożniliśmy pas, potem pojechałem (jechałem na granie także jak mnie poszkodowany stroju góralskim zobaczył to lekkie zdziwko). Nagranie udostępniam ku przestrodze" - informuje Tomek, autor poniższego wideo, muzyk zespołu góralskiego "Póki co".

Jak ustalili żywieccy policjanci, 61-letni mężczyzna kierujący Toyotą Tundrą wykonywał manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego. Podczas powrotu na prawy pas, zahaczył o przód ciężarówki jadącej prawym pasem, co spowodowało utratę panowania nad pojazdem. Toyota wpadła do rowu i dachowała. Wszystko wyglądało bardzo groźnie, ale na szczęście dobrze się skończyło.

Poszkodowany kierowca trafił po opiekę ratowników medycznych. Doznał tylko powierzchownych obrażeń i po badaniach pozostał na miejscu zdarzenia. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

Dachowanie pick-upa na S-1 w Łodygowicach


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.