bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 27 czerwca 2021
  • wyświetleń: 3407

[FOTO, WIDEO] Niecodzienny koncert Eweliny Lisowskiej na pokładzie śmigłowca. Finał charytatywnej aukcji #WOŚP2021

Przyszedł czas na realizację pierwszego z dwóch voucherów wystawionych na charytatywne aukcje podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na pierwszy ogień charytatywny lot śmigłowcem Helipoland z piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką - Eweliną Lisowską.Autor filmu: Bielskie Drogi

Aukcję niebagatelną kwotą 20300zł wygrał Michał z okolic Lublina, który postanowił sprawić prezent swojej małżonce z okazji rocznicy ślubu. Miała być niespodzianka i się udało. Żona (także Ewelina) do samego końca nie wiedziała co się święci. Ze względu na załamanie pogody w pierwotnym dniu spotkania, trochę zmodyfikowaliśmy program i zaczęliśmy od kolacji w górach, za którą serdecznie dziękujemy Karczma w Kocierz Hotel&SPA. Po wielu miesiącach lockdownu ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Następnego dnia, gdy pogoda się poprawiła, odbył się główny gwóźdź programu - lot widokowy z koncertem na pokładzie śmigłowca. Jak wyszło? Świetnie! Patrząc z boku niewiele słychać, ale to tylko złudzenie!

Podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, możecie się spodziewać takiej samej, lub podobnej charytatywnej aukcji od Helipoland i Bielskie Drogi. Uprzedzamy jednak, że Michał zamierza powtórzyć wygraną z tego roku i powtórzyć ten weekend ;)

My już teraz zachęcamy do udziału w licytacji, której dochód trafi na szczytny cel.

[FOTO, WIDEO] Niecodzienny koncert Eweliny Lisowskiej na pokładzie śmigłowca · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.