bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 5 lipca 2021
  • wyświetleń: 3545

[WIDEO] Krzaki przysłaniają pieszych. Aż się prosi o tragedię na ul. Górskiej. Zarządca drogi nie reaguje!

Na naszą skrzynkę w ostatnim czasie kilkukrotnie trafiły prośby o zajęcie się tematem ul. Górskiej, a konkretnie dwoma przejściami dla pieszych, które są przysłonięte przez krzaki rosnące tuż przy drodze. Wygląda na to, że temat jest już znany od dłuższego czasu, a dwa krzaki najwidoczniej pokonały urzędników.Autor filmu: Bielskie Drogi

Problem dotyczy ruchu w stronę centrum miasta. Pierwsze problematyczne przejście znajduje się przy przystanku autobusowym w okolicy skrzyżowania z ul. Dojazdową (na wysokości ul. Kukułek). Druga przysłonięta przez krzaki zebra znajduje się na ostatniej prostej przed dojazdem do ul. Żywieckiej (mniej więcej na wysokości boiska piłkarskiego zlokalizowanego na bulwarach).

Z aplikacji "Zgłoszenia BB" wynika, że problem został przedstawiony Wydziałowi Ochrony Środowiska i Energii Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej 14 czerwca, czyli przeszło dwa tygodnie przed tą publikacją.

W odpowiedzi możemy przeczytać, że zgłoszenie to duplikat, bowiem inny użytkownik zgłosił już tą nieprawidłowość w systemie. I co? I nic...

Zarośla w sposób bezpośredni przysłaniają pieszych, którzy zbliżają się do przejścia. O ile są to osoby dorosłe, to możemy zobaczyć górną część sylwetki. Dzieci nie widać wcale, a najmłodszych nie brakuje ze względu na pobliskie tereny wypoczynkowe.

W dniu 5 lipca do MZD w Bielsku-Białej została przesłana prośba o zajęcie się tematem. Urzędniczka, która przyjmowała zgłoszenie zapewniła, że pilnie zajmą się tym tematem.

Krzaki przysłaniają pieszych


Krzaki przysłaniają pieszych


Krzaki przysłaniają pieszych


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.