bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 12 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 12092

[FOTO, WIDEO] Policyjny pościg za regularnymi złodziejami paliwa

W środę, 11 sierpnia około godziny 14.00 na drogach pow. bielskiego doszło do pościgu za złodziejami paliwa. W czasie szaleńczej ucieczki doszło do dwóch kolizji. Jedna osoba została zatrzymana, dwie uciekły.Autor filmu: nadesłane przez czytelnika

Policyjni wywiadowcy w rejonie Jasienicy zauważyli Forda, który odpowiadał wcześniejszym komunikatom dotyczącym poszukiwań pojazdu, biorącego udział w kradzieżach paliwa na terenie pow. cieszyńskiego i bielskiego. Chwilę wcześniej doszło do kradzieży m.in. na stacji paliw w Świętoszówce. Kierowca podejrzanego Forda nie zareagował na sygnały zmuszającego go do zatrzymania i rozpoczął szaloną ucieczkę przez kilka miejscowości.

W trakcie pościgu uciekinier uszkodził kombajn, osobowego Seata i ogrodzenie posesji. Szaleńcza jazda zakończyła się dopiero w Mazańcowicach, w rejonie ulicy Kopiec. Jak się okazało, pojazdem podróżowały trzy osoby. Zatrzymano jedną osobę - to kobieta. Dwaj mężczyźni uciekli pieszo. Trwają ich poszukiwania i dalsze czynności w tej sprawie.

[FOTO, WIDEO] Policyjny pościg za regularnymi złodziejami paliwa · fot. nadesłane przez czytelnika


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.