bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 6 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 6118

Nie reagujesz - akceptujeszAutor filmu: Artur

Kilka dni temu na naszą skrzynkę trafił ciekawy film. Do dość niecodziennej sytuacji doszło końcem marca na ul. Grażyńskiego w Bielsku-Białej. Kierowca Nissana Micry najpierw wjechał na czerwonym świetle, a później jechał w sposób, który mógł świadczyć o stanie nietrzeźwości. Na wysokości fabryki Fiata, bez użycia kierunkowskazów bardzo niebezpiecznie wyprzedził Opla Insignię. Gdyby wyprzedzany kierowca gwałtownie nie zahamował (co jest teoretycznie zabronione przepisami) doszło by do czołowego zdarzenia. Autor nagrania był niemal pewny, że ma doczynienia z pijanym kierowcą i na rondzie Kwiatkowskiego / Grażyńskiego postanowił powstrzymać pirata przed dalszą jazdą. Do interwencji włączył się również wyprzedzany chwilę wcześniej kierowca Opla Insigni oraz kierowca Forda, który chwilę wcześniej „spotkał się” z nissanem „oko w oko”, ale w międzyczasie zdążył zawrócić i dogonić sprawcę. Wszyscy zjechali na pobocze. Na miejsce została wezwana policja. Kierowca Nissana okazał się trzeźwy ale za swoje manewry otrzymał mandat 550zł i 6pkt karnych. Tłumaczył się pośpiechem i przeprosił wszystkich uczestników zajścia za swoje zachowanie na drodze. Obiecał że wyciągnie wnioski z tej „przygody” i sytuacja więcej się nie powtórzy.

Nie reagujesz - akceptujesz


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.