bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 17 września 2021
  • wyświetleń: 15883

[WIDEO] Kompletnie pijana kobieta z kierownicą. Ujęta dzięki reakcji świadka!

Dzięki obywatelskiej postawie świadka policjanci z drogówki zatrzymali 36-latkę, która wsiadła za kierownicę osobowego volkswagena, mając w organizmie 2,5 promila alkoholu. Mieszkanka powiatu cieszyńskiego straciła prawo jazdy. Grożą jej 2 lata za kratami, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.Autor filmu: nadesłane przez czytelnika

W czwartek późnym wieczorem na numer alarmowy zadzwoniła kobieta jadąca bielską ulicą Żywiecką. Według niej jadącym tuż przed nią samochodem mogła kierować nietrzeźwa osoba, na co wskazywał sposób jej jazdy. Zgłaszająca jechała za nią, podając aktualne położenie. Po chwili na miejsce przyjechali mundurowi z bielskiej drogówki i zatrzymali podejrzanego volkswagena do kontroli drogowej.

- "Od kierującej była wyczuwalna silna woń alkoholu, a kobieta po wyjściu z pojazdu miała trudności z poruszaniem się i utrzymaniem równowagi. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że miała w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Stróże prawa zatrzymali 36-latce prawo jazdy, a po zakończeniu czynności z uwagi na jej stan upojenia alkoholowego została przekazana pod opiekę rodzinie" - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej.

Za jazdę na „podwójnym gazie” grozi jej kara nawet 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów. O jej dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

Kompletnie pijana kobieta z kierownicą


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.