bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 28 października 2021
  • wyświetleń: 11661

[FOTO, WIDEO] Potrącenie 26-latka na przejściu w Kozach. Interweniował śmigłowiec LPR!

Do zdarzenia doszło w czwartek, 28 października kilkanaście minut przed godziną 20.00 na ul. Krakowskiej w Kozach. W okolicy skrzyżowania z ul. Podgórską samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe w tym m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 6 z bazy HEMS w podkrakowskich Balicach).Autor filmu: nadesłane przez czytelników: Oliwier, Maciek

Wypadek miał miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych. 80-letni kierowca Skody Felicii jadąc w stronę Bielska-Białej potrącił 26-letniego pieszego, który jak wstępnie wiadomo przekraczał jezdnię. Stan rannego był poważny. Drogą lotniczą został przetransportowany do szpitala w woj. Małopolskim.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Pojazd zabezpieczono do dalszych badań. Kierowca był trzeźwy. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 22.30.

Ten czwartkowy wieczór nie należał do spokojnych. Na ul. Bielskiej w Pisarzowicach także doszło do potrącenia pieszego.

[FOTO, WIDEO] Potrącenie 26-latka na przejściu w Kozach · fot. nadesłane przez czytelników: Olwier, Maciek, Kinga

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.