bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 8 listopada 2021
  • wyświetleń: 3539

[WIDEO] Niebezpieczna, ale nie nowa sytuacja w tym miejscu

Jeden z czytelników zwrócił się z prośbą o nagłośnienie tematu skrzyżowania Krakowskiej z Lwowską w Bielsku-Białej. Często dochodzi tam do niebezpiecznych sytuacji, a dodatkowo jest problem z płynnością przejazdu.Autor filmu: Darek

Chodzi o wyjazd z ul. Krakowskiej na ul. Lwowską w lewo, w kierunku ul. Żywieckiej. Kierowcy jadący ul. Lwowską w stronę ul. Żywieckiej często przejeżdżają na czerwonym świetle lub wjeżdżają za sygnalizator, nie mając możliwości kontynowania jazdy. To powoduje albo niebezpieczne sytuacje, albo zwiększone korki na samej ul. Krakowskiej w jej dolnej części. Warto w tym miejscu zachować szczególną ostrożność i zwracać uwagę na przepisy, nie wjeżdżając za sygnalizator jeśli nie mamy możliwości opuszczenia skrzyżowania (dzieje się tak najcześciej w godzinach szczytu, gdy jest kolejka do kolejnego skrzyżowania z ul. Stojałowskiego)

Niebezpieczna, ale nie nowa sytuacja w tym miejscu


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.