bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 11 listopada 2021
  • wyświetleń: 4542

[WIDEO] Dwóch nastolatków i ryzykowna przejażdżka na zderzaku autobusu

Na naszą redakcyjną skrzynkę trafił film nakręcony (według relacji autora) w środę, 10 listopada po godzinie 19.00 na ul. 3-go Maja w Bielsku-Białej. Choć nagranie nie jest dobrej jakości, to widać na nim dokładnie, że dwie osoby wsiadają na tylny zderzak autobusu MZK i ruszają w ten sposób "na przejażdżkę".Tego typu wygłupy to nie jest pierwszy przypadek w naszym mieście. O podobnej sprawie pisaliśmy kilka miesięcy temu. Wtedy ktoś wsiadł na tylny zderzak autobusu jadącego przez Wilkowice. Zdecydowanie odradzamy tego typu pomysły. To proszenie się o tragedię!

Dwóch nastolatków i ryzykowna przejażdżka na zderzaku autobusu


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.