bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 18 listopada 2021
  • wyświetleń: 43623

[WIDEO] Kierowca Jaguara hamuje i powoduje kolizję

Do zdarzenia doszło już jakiś czas temu na S-52 między Skoczowem a Cieszynem. Kierowca Jaguara zaraz po wyprzedzeniu samochodu ciężarowego zjechał przed niego i zaczął hamować. Doszło do kolizji obu pojazdów. Na miejsce została wezwana drogówka. Policjanci uznali winę kierującego Jaguarem, jednak ten skorzystał z przysługującego mu prawa do odmowy przejęcia mandatu.Sąd nie miał żadnych wątpliwości. - "Kierowca Jaguara przegrał, co wiązało się zdodatkowymi kosztami. Musiał zapłacić nie tylko za szkody, ale też za proces i dojazd świadka na sprawę" - informuje portal namasce.pl

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.