bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 14 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 10470

Wypadek na DK44 w OświęcimiuAutor filmu: InfoBrzeszcze Portal Informacyjny

Dziś około godziny 10:00 na ul. Fabrycznej w Oświęcimiu [DK-44] doszło do bardzo poważnego zdarzenia drogowego. Samochód ciężarowy zderzył się z osobowym Mercedesem. Ciężko rannego kierowcę osobówki przez około 45min, przy użyciu narzędzi hydraulicznych uwalniali strażacy.

44-letni mężczyzna z licznymi obrażeniami został zabrany do szpitala. W chwili gdy karetka odjeżdżała z miejsca wypadku poszkodowany był przytomny i kontaktowy. Droga krajowa nr 44 była zablokowana blisko trzy godziny. Kierowcy byli kierowani na objazdy.

Jak ciężką i skomplikowaną pracę wykonali strażacy i ratownicy medyczni można zobaczyć w portalu Oświęcim 112 – kliknij tutaj.

Zdjęcia z miejsca wypadku – kliknij tutaj.

Moment zderzenia został zarejestrowany kamerą przemysłową na pobliskim budynku.

Wypadek na DK44 w Oświęcimiu


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.