bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 13 grudnia 2021
  • wyświetleń: 3854

[WIDEO] Zasole Bielańskie: rondo miało rozwiązać problem. Jak jest?

Na naszą skrzynkę trafił dziś film z Zasola Bielańskiego. Skrzyżowanie ulic Pięknej i Ptasznik kojarzą chyba wszyscy. Dziesiątki razy informowaliśmy o wypadkach w tym newralgicznym miejscu. W kwietniu br do ruchu oddane zostało rondo, które docelowo miało poprawić bezpieczeństwo. Jak to wygląda w praktyce?

ReklamaIlość kolizji i wypadków zmalała - nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Nie jest jednak idealnie. Część kierowców nadal jeździ na pamięć. Tak jak kierowca tego Mercedesa, który jadąc od strony Wilamowic prawdopodobnie nie zauważył ronda. Wymusił pierwszeństwo na autorze nagrania i wjechał z impetem nna środek wysepki (na samym nagraniu z racji ustawienia kamery tego już nie widać). Autor nagrania, Piotrek chciał zaapelować o to by nie jeździć na pamięć. Słuszny apel w tych zwariowanych czasach, gdy każdy ma na głowie dziesiątki problemów. Czasem chwila rozkojarzenia może nas kosztować zdrowie i życie.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.