bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 16 grudnia 2021
  • wyświetleń: 11893

[WIDEO] Cięcie zakrętu zakończone zderzeniem

Do kolizji doszło w czwartek, 16 grudnia około godziny 11.40 na ul. Kustronia w Bielsku-Białej. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe: Seat Exeo i Suzuki SX4. Na naszą skrzynkę trafił film z kamery samochodowej uczestnika, na którym widać moment zdarzenia.Warto zwrócić uwagę na błąd, który kierowcy często popełniają i który dość często kończy się kolizjami. Kierująca Suzuki "przycięła" zakręt w obrębie skrzyżowania, zjeżdżając tym samym na przeciwległy pas ruchu. Zaparkowane na poboczu samochody przysłonił jej widok. Doszło do czołowo-bocznego zderzenia z Seatem jadącym z przeciwka. Jego kierowca nie miał żadnych szans uniknąć kolizji. Sam próbował się jeszcze ewakuować na lewą stronę jezdni, ale nie zdążył.

Kolizja na ul. Kustronia w Bielsku-Białej - 16.12.2021
Kolizja na ul. Kustronia w Bielsku-Białej - 16.12.2021 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Nikomu nic groźnego się nie stało. Na miejscu interweniowali policjanci, którzy zapoznali się z wersjami obu uczestników i obejrzeli materiał z kamery samochodowej. Nikt nie miał wątpliwości co do winy. Kierująca Suzuki została ukarana mandatem karnym. Obeszło się bez większych utrudnień w ruchu.

Kolizja na ul. Kustronia w Bielsku-Białej - 16.12.2021
Kolizja na ul. Kustronia w Bielsku-Białej - 16.12.2021 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.