bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 2 stycznia 2022
  • wyświetleń: 7701

[WIDEO] Bezpieczny przejazd, zatrzymaj się i żyj

Kilka dni temu na naszą skrzynkę trafił film od Dominika, który na przejeździe kolejowym w Chybiu zarejestrował dość powszechną i wbrew pozorom bardzo niebezpieczną sytuację. Kilku kierowców jechało na przejazd mimo nadawania sygnału czerwonego. Od 1 stycznia 2022 roku takie wykroczenie to mandat w kwocie 2000zł. Warto też pamiętać o czymś jeszcze.

ReklamaZapory podnoszące się do góry nie zezwalają na to żeby wjechać na torowisko. Dopiero, gdy sygnalizatory przestaną nadawać sygnał czerwony, możemy wjechać na przejazd kolejowy, oczywiście wcześniej sprawdzając czy nie nadjeżdża żaden pociąg. Jeśli zrobimy to wcześniej, to także narażeni jesteśmy na wysoki mandat. Kwoty mandatów za to wykroczenie wzrosną do 4000 zł w przypadku recydywy.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.