bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 30 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 5421

Pożar, korek i kraksa. Kiepski początek majówki na S-52 [WIDEO / ZDJĘCIA]

Wczoraj na drodze ekspresowej S-52 na wysokości Grodźca, straż pożarna brała udział w akcji gaśniczej pożaru Renault Laguny. Kilkadziesiąt minut później doszło do zderzenia trzech osobówek. Na naszą skrzynkę otrzymaliśmy film z momentem kolizji.O godzinie 16.00 straż pożarna otrzymała informację o pożarze samochodu na drodze ekspresowej S52 w Grodźcu (jezdnia w kierunku Cieszyna). Przyczyną był najprawdopodobniej samozapłon. Renault Laguna spłonął niemalże doszczętnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało

Kilkadziesiąt minut później, kilometr przed miejscem pożaru osobowego Renaulta, zderzyły się trzy samochody osobowe. Audi uderzyło w Forda, a ten dobił do BMW. Jedna osoba trafiła do szpitala. Utrudnienia w ruchu na drodze S-52 trwały blisko trzy godziny.

Pożar, korek i kraksa · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.