bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 11 lutego 2022
  • wyświetleń: 7512

[WIDEO] Niebezpieczna sytuacja na drodze ekspresowej

Na naszą skrzynkę trafił dziś film od Michała. Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj na S-1 w Wilkowicach (pas na Żywiec). Kierowca auta dostawczego nie upewnił się czy może bezpiecznie zmienić pas ruchu tuż po włączeniu się na drogę ekspresową. Niestety tego typu manewry to codzienności często kończą się groźną kolizją lub wypadkiem. Dodatnie temperatury w ostatnich dniach spowodowały, że na drogi wyjechało więcej jednośladów. Przy tej okazji zwracamy uwagę, żeby tym bardziej uważnie obserwować lusterka. Motocykl trudniej zauważyć niż samochód.

ReklamaZachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.