bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 11 lutego 2022
  • 12 lutego 2022
  • wyświetleń: 76583

[WIDEO] Zatrzymanie złodzieja samochodowego w Czańcu

Trafił do nas film, na którym widać moment zatrzymania 32-letniego mężczyzny w Czańcu. Przypomnijmy, że w miniony wtorek na ulicach kilku miejscowości rozegrały się sceny rodem z popularnej gry GTA. Mężczyzna uciekając przed pościgiem kradł przypadkowe samochody i za wszelką cenę próbował zgubić goniących go funkcjonariuszy. Jak widać na załączonym nagraniu, w zatrzymaniu pomógł przypadkowy kierowca (kurier firmy GLS). Brawa za odwagę i błyskawiczną reakcję.Artykuły powiązane:Wcześniejszy materiał (ten sam film, jednak ekran komputera nagrany telefonem) został udostępniony na YouTube przez nieznaną osobę bez zgody autora. Zostały podjęte czynności żeby materiał bez stosownej cenzury zniknął z Internetu. Powyższe nagranie zostało opracowane przez redakcję portalu Bielskie Drogi.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid, jb / bielskiedrogi.pl
źródło: YouTube

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.