bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 15 lutego 2022
  • wyświetleń: 4588

[WIDEO] Przepisy trudne do przyswojenia

Na naszą skrzynkę codziennie trafiają liczne filmy z lokalnych dróg. Te, które są ciekawe i mogą być przestrogą lub nauczką dla innych, trafiają do szerszego grona. To jeden z takich materiałów, który został dziś nakręcony przez Darka na al. Andersa w Bielsku-Białej. Przypominamy, że to co zrobił kierowca Toyoty jest jednym z najpoważniejszych błędów jakie może zrobić kierowca. Ominięcie pojazdu, który zatrzymał się by przepuścić pieszego jest zagrożone mandatem w kwocie 1500zł. W skrajnych przypadkach nie ma żadnych przeciwskazań żeby takiemu kierowcy zatrzymać prawo jazdy. Policjanci nie mają w tego typu przypadkach żadnych skrupułów. Nie ma im się co dziwić.

ReklamaZachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.