bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 21 lutego 2022
  • wyświetleń: 37651

[WIDEO] Nagranie z wypadku motocyklisty w Jankowicach

W środę, 16 lutego po godzinie 17.00 na ul. Żubrów w Jankowicach (pow. pszczyński), doszło do bardzo poważnego wypadku drogowego. Na prostym odcinku drogi samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe w tym m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4). W sieci opublikowano nagranie momentu kolizji.- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 31-letni motocyklista jechał ulicą Żubrów w Jankowicach w kierunku Międzyrzecza. W momencie wykonywania przez niego manewru wyprzedzania poprzedzającego go ciągu pojazdów, samochód osobowy fiat Punto również zaczął wyprzedzać samochód jadący przed nim, co doprowadziło do zderzenia obu pojazdów - informowała w dniu zdarzenia oficer prasowa pszczyńskiej policji, st. sierż. Jadwiga Śmietana.

Wypadek w Jankowicach - 16.02.2022
Wypadek w Jankowicach - 16.02.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jednoślad wypadł z drogi. Motocyklista doznał ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała. W stanie określanym jako krytyczny, został przetransportowany do sosnowieckiego szpitala przez Lotniczego Pogotowie Ratunkowe. Drugi uczestnik zdarzenia nie odniósł obrażeń ciała. Był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. W czasie prowadzonych czynności dochodzeniowo-śledczych droga była zupełnie nieprzejezdna.

Wypadek w Jankowicach - 16.02.2022
Wypadek w Jankowicach - 16.02.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.