bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 7 maja 2017
  • 26 maja 2017
  • wyświetleń: 65246

Pasażerka spadła z motocykla na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14:10 na jezdni w stronę Bielska-Białej. Pasażerka motocykla trafiła do szpitala. Świadek zdarzenia przesłał nam nagranie wideo z rejestratora samochodowego. Zobaczcie sami.



Jak wstępnie wiadomo, 25-letnia pasażerka motocykla podczas zmiany pasa ruchu spadła z motocykla na jezdnię. Wszystko wskazuje na to, że podczas manewru nie trzymała się żadnego elementu motocykla, ani kierowcy. Ranną młodą kobietę pogotowie ratunkowe zabrało do bielskiego szpitala. 25-latka nie odniosła poważnych obrażeń, które zagrażałyby jej życiu. Po badaniach została zwolniona ze szpitala. Zdarzenie zostało wstępnie zakwalifikowane przez policjantów z drogówki jako kolizja bez znamion wykroczenia, ale nie wykliczone, że kwalifikacja czynu może ulec zmianie. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Pasażerka spadła z motocykla na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.