bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 13 marca 2022
  • wyświetleń: 3235

[WIDEO] Zmiana organizacji ruchu to chwila. Z przyzwyczajeniami gorzej

Końcem lutego informowaliśmy Was o zmianie organizacji ruchu na łączniku Poligonowej z Warszawską w Bielsku-Białej. Zarządca drogi wyłączył możliwość wyjazdu z Poligonowej w lewo, w kierunku na Katowice. Dochodziło tam do wielu bardzo niebezpiecznych zdarzeń drogowych. Obowiązuje nakaz jazdy w prawo. Żeby dojechać do najbliższego węzła i bezkolizyjnie zawrócić w kierunku na Katowice, trzeba poświęcić maksymalnie dwie minuty. Niektórzy wolą jednak ryzykować. Po co? Ciężko stwierdzić.Czytaj także: Zmiana organizacji ruchu na łączniku Poligonowej z Warszawską

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.