bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 2 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 9629

[WIDEO] Senior za kierownicą

Nie milkną echa wypadku na S-52 w Gumnej koło Cieszyna. 82-letni kierowca Nissana wjechał pod prąd na drogę ekspresową i doprowadził do tragicznego wypadku. Zginął na miejscu wraz z pasażerką starszą o 10 lat. Trzy inne osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko. Wiele komentarzy wskazuje na brak instrumentów prawnych, które eliminowałyby z drogi osoby starsze, których sprawność psychomotoryczna jest daleka od poprawnej. Na naszą skrzynkę trafił film od Szymona. Autor załączył także swój komentarz do tej sytuacji.

ReklamaAutor: Szymon (pisownia oryginalna)

Cześć, widziałem artykuł o dzisiejszym wypadku na S-52 spowodowany przez starszą osobę i uważam, że temat starszych kierowców to temat bardzo ważny, a jednak często pomijany.
Mnie całe szczęście spotkało zdarzenie błahe w skutkach (połamane zderzaki i kilka rys) ale przeraża sama absurdalność tego co się stało. Kierowca conajmniej po 80, jeśli nie 90. Ledwo był w stanie samodzielnie wysiąść z samochodu, a jednak ma prawo jazdy i może poruszać się autem, sprawiając zagrożenie nie tylko dla siebie ale także dla innych.


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.