bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 9 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 3664

[WIDEO] Częsty błąd na przejeździe kolejowym

Na naszą skrzynkę trafił niedawno film od Dominika, który poniższą sytuację zarejestrował na ul. Bestwińskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Wielu kierowców błędnie uważa, że jeśli zapory na przejeździe kolejowym wędrują do góry, to można śmiało jechać. Nic bardziej mylnego. Jeśli sygnalizator miga na czerwono nie wolno wjechać na przejazd kolejowy. Trzeba poczekać, aż sygnalizator zgaśnie. Warto także samemu sprawdzić czy aby na pewno nie nadjeżdża żaden pociąg. Obrót głowy w lewo i w prawo naprawdę niewiele kosztuje, a w przypadku błędu dróżnika lub jakiejś awarii, może nam uratować życie.

ReklamaZachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.