bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 27 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 9943

[WIDEO] Gdy osobówka znajdzie się w martwym punkcie...

Dziś na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do kolizji samochodu ciężarowego z samochodem osobowym. Obeszło się bez rannych i poważniejszych utrudnień. Na naszą skrzynkę trafił film, na którym widać moment kolizji. Wszystko wskazuje na to, że kierowca ciągnika siodłowego podczas zmiany pasa ruchu, nie zauważył samochodu osobowego jadącego sąsiednim pasem. Każdy kto choć raz siedział za kierownicą ciężarówki wie, że tzw. "martwe pole" daje się mocno we znaki. Nowoczesne samochody mają już specjalne systemy, które ostrzegają kierowcę o pojeździe, który znajduje się poza zasięgiem wzroku.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.