bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 30 lipca 2022
  • wyświetleń: 6355

[WIDEO] Pieszy na dwupasmówce i dwie ciężarówki

Na naszą skrzynkę trafił ostatnio film z pogranicza Harbutowic i Skoczowa na Śląsku Cieszyńskim. Autor nagrania zarejestrował bardzo niebezpieczną sytuację. Kierowca auta ciężarowego, który jechał lewym pasem, postanowił (zgodnie z przepisami) ustąpić pierwszeństwa pieszemu zbliżającego się do zebry od lewej strony. Kierowca ciężarówki jadącej prawym pasem zbyt późno zorientował się w sytuacji i nie zdołał wyhamować. Na szczęście pieszy nie zdążył dojść do newralgicznego miejsca i uniknął potrącenia. Ta sytuacja pokazuje jak ważna jest baczna obserwacja sytuacji drogowej w rejonie przejść dla pieszych. Zwłaszcza na tak ruchliwych drogach jaką niewątpliwie jest DK-81.

ReklamaZachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.