bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 2 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 3893

[WIDEO] Skrzyżowanie równorzędne. A po co to komu?

Brak myślenia u niektórych kierowców jest zatrważający. Poniżej sytuacja nagrana przez naszego redakcyjnego kolegę na ul. Kazimierza Wielkiego w Bielsku-Białej. Wąska spokojna, osiedlowa uliczka. W tego typu miejscach przeważnie obowiązuje znana na całym świecie zasada tzw. prawej ręki (samochód nadjeżdżający z prawej strony ma pierwszeństwo jeśli nie ma znaków określających główną drogę). Tak jest m.in. na skrzyżowaniu z ul. Petera Michala Bohúňa. Jawor zatrzymał się by przepuścić samochód z prawej strony. Co zrobił kierowca za nim? Zobaczcie.

ReklamaZachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.