bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 12 września 2022
  • wyświetleń: 5241

[WIDEO] Bezmyślność młodzieży i test sprawności hamulców

Na naszą skrzynkę jakiś czas temu trafił film od Marka, który na ul. Górskiej w Bielsku-Białej, zarejestrował bardzo niebezpieczną sytuację. Poniżej pełny opis autora.Od autora, pisownia oryginalna:

Jestem zarówno rowerzystą jak i kierowcą samochodu. W ciągu ostatnich lat z przyjemnością obserwuję znaczącą poprawę kultury zachowań kierowców samochodów w stosunku do rowerzystów, a jednocześnie z przerażeniem - lawinowy wzrost brawury oraz agresji ze strony rowerzystów.

Chociaż jako zapalony kolarz powinienem wysłać film przedstawiający nieprawidłowe i niebezpieczne wyprzedzanie rowerzysty przez samochód, bowiem to ciągle numer 1 na liście niebezpiecznych zachowań kierowców samochodów, to z przykrością wysyłam brawurowy, żeby nie powiedzieć wprost: "idiotyczny" manewr skrętu w lewo rowerzystki, która nie mając nawet kasku na głowie, testowała mój refleks oraz sprawność techniczną mojego samochodu. Na szczęście nie zawiodłem.


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.