bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 23 maja 2017
  • wyświetleń: 5651

Kolizja pod Zamkiem Sułkowskich w Bielsku-Białej

Do zdarzenia doszło około wczoraj około godziny 17:50 na skrzyżowaniu ulic Zamkowej i Stojałowskiego w Bielsku-Białej.Autor filmu: Andrzej

Jak informuje nas nadkom. Elwira Jurasz z bielskiej Policji – do zdarzenia doprowadził 68-letni kierujący Mazdą, który przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym Fordem Mondeo, kierowanym przez 73-latka. Obaj kierujący byli trzeźwi i na szczęście nic się im nie stało. Kierowca Mazdy otrzymał od policjantów mandat w kwocie 500zł i 6pkt karnych.

Sprawca kolizji prawdopodobnie zasugerował się ruszającym na strzałce kierunkowej autobusem PKS. To dość częsty przypadek, że kierowcy oczekujący na zielone światło ruszają bez dokładnego sprawdzenia sygnalizatora, ponieważ obok nich ktoś właśnie ruszył.

Kolizja pod Zamkiem Sułkowskich w Bielsku-Białej


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.