bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 2 listopada 2022
  • 3 listopada 2022
  • wyświetleń: 10617

[WIDEO] "Test łosia" przed jeleniem. Dobry refleks to podstawa!

Zarejestrowana sytuacja miała miejsce na drodze wojewódzkiej 944 między Skoczowem a Cieszynem (tzw. stara droga na Cieszyn) w okolicach miejscowości Łączka. Trzeba przyznać, że kierowca miał sporo szczęścia. Uratował go dobry refleks, sprawne auto i niewątpliwie duże umiejętności w prowadzeniu. Tak gwałtowny manewr w wykonaniu kiepskiego kierowcy omijania może skończyć się poślizgiem i tragicznym wypadkiem. Tutaj wszystko poszło zgodnie z planem.

ReklamaTest łosia - test, który muszą przejść i zaliczyć wszystkie nowe samochody zanim zostaną wprowadzone na rynek. Polega na przejechaniu samochodem slalomu pomiędzy słupkami z odpowiednią prędkością. Służy do testowania stabilności pojazdu podczas wykonywania gwałtownych manewrów (źródło: Wikipedia).

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.