bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 8 listopada 2022
  • wyświetleń: 13600

[WIDEO] Śmieci wylatywały przez okno. Teraz on wyleciał z pracy!

Kilka dni temu na naszą skrzynkę trafił film z ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej. Na nagraniu od czytelnika widać jak z pojazdu dostawczego opisanego znaną marką meblową, na jezdnię wypadają śmieci. Nie ma akceptacji dla tego typu zachowania. Przed publikacją ustaliliśmy przewoźnika, który wystosował oświadczenie. Zamieszczamy je poniżej. Niech ten materiał będzie przestrogą dla innych, którym problem sprawia wyrzucenie śmieci do kubła.



Oświadczenie przewoźnika



„Zarząd Grupy CE-MA sp. z o.o. wyraża ubolewanie, że pracownik, któremu okazaliśmy zaufanie dopuścił się takiego czynu. Absolutnie nie akceptujemy wybryków chuligańskich, a za takowy należy uznać umyślne zaśmiecanie środowiska. Postawa wspomnianego pracownika nie jest akceptowana przez naszą organizację, dlatego zdecydowaliśmy o rozwiązaniu wiążącej nas z nim umowy. Ponadto Kierownik Działu Personalnego Grupy CE-MA skierował drugiego z pracowników (kierowcy) na szkolenie z podstaw ochrony środowiska, które zostanie przeprowadzone przez zewnętrzny podmiot. Jednocześnie skierowaliśmy przeprosiny do naszego partnera biznesowego, Salonów Agata, na zlecenie którego realizowaliśmy ten kurs, za narażenie dobrego imienia ich firmy na szwank”

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.