bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 11 listopada 2022
  • wyświetleń: 3583

[WIDEO] Są dwa typy rowerzystów

Na rowerze nie wolno przejeżdżać przez przejście dla pieszych. Koniec i kropka. To ważny przepis, bowiem rowerzyści przeważnie poruszają się szybciej niż piesi i mogą zostać niezauważeni przez kierowcę. Niestety praktyka pokazuje, że rowerzyści chcą mieć sporo praw, ale bardzo często zapominają o obowiązkach. Przy tej okazji warto sobie odświeżyć wiedzę na temat tzw. przejazdów rowerowych. Odnośnik poniżej. Poniżej również film z Czechowic-Dziedzic z ulicy Paderewskiego, który częściowo obrazuje problem przejazdu rowerem przez przejście dla pieszych. Kobieta, która nadjechała z lewej strony, początkowo była niewidoczna dla kierowcy. Już miał ruszać, gdy ta jak gdyby nigdy nic wprost z chodnika wjechała na przejście. Notabene w tej sytuacji, również nie można jeździć rowerem po chodniku, ale to już inna bajka.

Reklama

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.