bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 25 maja 2017
  • 26 maja 2017
  • wyświetleń: 6118

[ZDJĘCIA][VIDEO] Kraksa na Węźle Komorowice

Do zdarzenia doszło około godziny 10:50 na S-52 w Bielsku-Białej w pobliżu Węzła Komorowice.Kierująca Audi, jadąca od strony Cieszyna pasem przeznaczonym do prawo skrętu w ul. Warszawską, postanowiła jednak zmienić pas i jechać prosto. Wymusiła tym samym pierwszeństwo na prawidłowo jadącym kierowcy Skody, który w wykonując gwałtowny manewr omijania wpadł w poślizg, uderzył w Audi, a następnie w barierki. Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, to nikomu nic poważnego się nie stało.

Jak dowiedział się nasz portal, sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Policjanci z drogówki uznali winę kierującej Audi, ale ta skorzystała ze swojego prawa do odmowy przyjęcia mandatu.

Poniżej publikujemy fragment nagrania, które otrzymaliśmy od świadka kolizji.

[VIDEO] Kraksa na Węźle Komorowice · fot. Bielskie Drogi


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.