bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Wideo

  • 5 grudnia 2022
  • wyświetleń: 10769

[WIDEO] Gdy w poniedziałek rano nie wypijesz kawusi...

Poniedziałkowy poranek, centrum bielskiej Wapienicy. Na drogach względny spokój, większość ludzi jedzie do pracy. Wtem komuś się coś pokręciło i postanawia wykonać dość głupkowaty manewr. Kierująca Audi objechała rondo pod prąd i również jadąc pod prąd wjechała w ul. Czesława Tańskiego. Ewidentnie porannej kawy nie było...

ReklamaW ostatnim czasie spłynęło do nas kilkadziesiąt rożnych filmów z lokalnych dróg. Za wszystkie serdecznie dziękujemy. Po selekcji zostało kilkanaście materiałów, które sukcesywnie będą pojawiać się w najbliższych dniach w dziale WIDEO. Bądźcie z nami - czasem będzie nerwowo, a czasem bardzo wesoło ;)

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.