bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 13 grudnia 2022
  • 14 grudnia 2022
  • wyświetleń: 14667

[WIDEO] Kolejny kierowca gnał pod prąd drogą ekspresową!

W tym roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zainstalowała na S-52 dodatkowe oznakowanie, które ma ostrzec kierowców, którzy wjechali na drogę ekspresową pod prąd. Na takie kroki zdecydowano się m.in. po tragicznym wypadku po Cieszynem. Jak widać na załączonym nagraniu, nadal są problemy. Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło w poniedziałek, 12 grudnia koło Skoczowa.Jak poinformował nas autor nagrania, wykonał on niezwłocznie połączenie pod numer alarmowy 112 i przekazał operatorowi, że w stronę Cieszyna pod prąd zmierza samochód. Nie wiadomo czy to policjanci zdążyli na czas, czy też kierowca srebrnego Matiza sam zawrócił. Najważniejsze jest to, że tym razem nie doszło do wypadku podobnego do tego, jaki miał miejsce marcu tego roku. Pisaliśmy o tym w artykule: [FOTO] Dwie ofiary śmiertelne szaleńczej jazdy pod prąd po S-52. W październiku postępowanie w tej sprawie zostało umorzone. O szczegółach tej decyzji możecie przeczytać w artykule: Prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie śmiertelnej jazdy pod prąd.


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.