bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 18 stycznia 2023
  • wyświetleń: 18839

[WIDEO] Czysta złośliwość zakończona kolizją

Poniżej film nadesłany przez czytelnika. Sytuacja miała miejsce w Jaworzu na ul. Bielskiej. Kierowca Citroena próbował wyjechać z parkingu. Ze względu na duże natężenie ruchu zatrzymał się na pasie prowadzącym w stronę Bielska-Białej i oczekiwał na wolną drogę z prawej strony. Owszem, nie powinien tak robić ale czasem trudno inaczej. Kierowca Mercedesa miał sporo czasu żeby zahamować i ułatwić wyjazd w tej trudnej sytuacji. Jak widać na załączonym nagraniu złośliwie podjechał pod sam błotnik Citroena, co skutkowało późniejszą kolizją. Oczywiście nie mogło się obyć bez klaksonu.Czy naprawdę trzeba być tak wrednym dla innych? Nie lepiej sobie czasem odpuścić, poczekać i ułatwić innemu kierowcy manewr? Niestety w naszym społeczeństwie nie brakuje drogowych furiatów, którzy nie powinni wsiadać za kierownicę.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.