bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Wideo

  • 3 lutego 2023
  • wyświetleń: 5600

[WIDEO] Dajmy najmniejszym szansę na przeżycie

Na drogach codziennie dochodzi do potrąceń dzikiej zwierzyny. Mowa tutaj nie tylko o dużych ssakach, które najczęściej eliminują samochód z jazdy, a na miejscu kolizji pojawią się policjanci. Na drogach giną także mniejsze stworzenia, takie jak np. wiewiórki. Bardzo często potrącenie kończy się dla nich tragicznie, ale są takie przypadki, gdy tym najmniejszym można pomóc. Z odsieczą często przychodzi Ośrodek Rehabilitacji "Mysikrólik" z Bielska-Białej. Jakiś czas temu powstał o nim obszerny reportaż i zachęcamy do zapoznania się z materiałem, oraz zapisania numeru kontaktowego do tej instytucji.Powyżej film z ul. Babiogórskiej w Bielsku-Białej, gdzie kierowca na szczęście w porę zdążył wyhamować. Niestety wśród nas jest wiele osób, które reagują odwrotnie niż autor nagrania i widząc małe bezbronne zwierzę wciskają gaz do dechy, zwłaszcza jeśli widzą, że kolizja nie przyniesie im żadnych strat. Materiał z pracy "Mysikrólika" i najważniejsze informacje znajdziecie znajdziecie tutaj.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.