bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 11 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1309

Wrak Race Rally Extreme w Czarkowie 10.06.2017Autor filmu: Bielskie Drogi

Wczoraj mieliśmy okazję gościć na znakomitej imprezie Wrak Race Rally Extreme w Czarkowie koło Pszczyny. Udało się dotrzeć do półfinałów, gdzie w końcu nasza „kaczka” wyzionęła ducha. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji.

O co chodzi w imprezach Wrak Race Rally Extreme? Wystarczy samochód osobowy o wartości nie przekraczającej 1000 zł i chęć dobrej zabawy. Każdy z uczestników ma do przejechania kilkanaście minut po torze. Zwycięzcą zawodów zostaje ten uczestnik, któremu w tym czasie uda się pokonać, jak największą liczbę okrążeń. W każdym biegu startuje do 15 samochodów, z czego pierwsze miejsca pozwalają na udział w biegach półfinałowych. Na koniec zwycięzcy startują w wyścigu finałowym - tutaj już nikt nie oszczędza samochodów - walka trwa do końca ;)

Wrak Race Rally Extreme w Czarkowie 10 · fot. Bielskie Drogi, Radio Bielsko, Dacar.Team


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.