bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 28 marca 2023
  • wyświetleń: 4003

[WIDEO] Za daleko do przejścia. Tak piesi lądują pod kołami

Ilość potraceń na lokalnych drogach jest ciągle zbyt duża. To prawda, że kierowcy nie zawsze dostatecznie uważają w rejonie przejść dla pieszych. Prawdą jest również, że sami piesi niejednokrotnie proszą się o kłopoty. Można to zaobserwować m.in. w centrum Bielska-Białej, gdzie tego typu akcje jak przebieganie przez cztery pasy ruchu ul. 3 Maja to chleb powszedni. Tym razem skończyło się tylko na nerwach, ale brakło niewiele. Kierowca ruszając ze świateł nie spodziewał się tego, że ktoś wbiegnie na jezdnię z lewej strony, spomiędzy samochodów.Warto pamiętać, że nawet przy niewielkiej prędkości podczas potrącenia pieszy może doznać poważnych obrażeń ciała. Kilka dni temu w centrum miasta na krótkiej ul. Staszica doszło do potrącenia 88-letniej kobiety. Choć prędkość była niewielka (pojazd cofał) obrażenia ciała poszkodowanej okazały się być bardzo poważne. Seniorka już prawdopodobnie nigdy nie odzyska sprawności sprzed wypadku. Pisaliśmy o tym tutaj.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.