bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 17 maja 2023
  • wyświetleń: 3069

[WIDEO] Ciekawy sposób na omijanie korka

Pomysłowość niektórych kierowców na przyspieszenie podróży jest cały czas zaskakująca. Jakiś czas temu trafił do nas film z ul. Ligockiej w Czechowicach-Dziedzicach. Trzeba przyznać, że pomysłowo ale zdecydowanie odradzamy takie innowacje. Taryfikator jest nieubłagany. Za przejazd na czerwonym świetle jest 500zł mandatu i 15 punktów karnych utrzymujących się w systemie dwa lata. Do tego można sobie dodać mandat za przejazd przez powierzchnię wyłączoną z ruchu i na upartego niszczenie zieleni. Lepiej poczekać 2-3 minuty na zielone światło.



Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.