bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Wideo

  • 25 maja 2023
  • wyświetleń: 18173

[WIDEO] Świr na ekspresówce. Szaleńcza jazda "na zabój"

Kilka dni temu na kanale YouTube "Bandyta z kamerką" ukazało się nagranie z trasy S-1 w Łodygowicach. Warto pewne rzeczy nazywać po imieniu i tutaj ciężko znaleźć inne, bardziej dyplomatyczne określenie kogoś, kto na drodze publicznej z prędkością zbliżoną do maksymalnej decyduje się na takie manewry, jakie widać na załączonym nagraniu. Oceńcie sami.Jest jeszcze drugi aspekt tej sprawy. Lewy pas służy do wyprzedzania i należy o tym pamiętać. Po zakończonym manewrze należy zająć prawy pas. Jazda lewym pasem ruchu jeśli nie wyprzedzamy to także wykroczenie i wielu kierowców o tym nie pamięta. Uporczywa jazda lewym pasem to niestety powszechne zjawisko na polskich drogach.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.